Godlo Polski
Strona główna   E-dziennik   Plan lekcji   ZASTĘPSTWA   Nabór 2017   Plan praktyk   Organizacja roku szkolnego   Hymn szkoły 22/06/2017
Technikum Mechaniczne nr 1
Historia szkoły
Rada Rodziców
Stowarzyszenie ZSM nr 1
Dyrekcja szkoły
Kontakt z pedagogiem
Kontakt ze szkołą
Doradca zawodowy
Oferty pracy dla absolwentów

Dokumenty szkoły
Publikacje nauczycieli
Dokumenty do pobrania
Ewaluacja zewnętrzna
Dyżury nauczycieli
Konsultacje przedmiotowe
PZO

Projekty UE (EFS)
COMENIUS
COMENIUS 2
Erasmus+ 2016
eTwinning
Sukcesy uczniów
Osiągnięcia uczniów w konkursach

Egzamin maturalny info
Egzamin zawodowy info
Podręczniki szkolne
CAD/CAM

Samorząd szkolny
Koła zainteresowań
Gazetka szkolna
Centrum e-szkoleń
Galerie zdjęć
Biblioteka szkoły
Kalendarz imprez
Konkursy
Orkiestra szkolna

Jubileusz 105-lecie ZSM nr 1
Porozumienie Szkół Lotniczych
Porozumienie z UTP
Serwis komputerowy
Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Bydgoszczy

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności
Bezpłatne baseny w okresie wakacji
W związku ze zbliżającymi się feriami letnimi UM Bydgoszczy informuje, że w dniach od 26.06.2017r. do 31.08.2017r. uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystac z basenów przyszkolnych, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, w dni robocze od chwili otwarcia do godziny 14.00.

SEP odbiór uprawnień
Po odbiór uprawnień SEP zapraszamy na ul. Rumińskiego 6 - Budynek NOTu, pokój 106. 

Poniedziałek, środa, czwartek, piątek 10.00 - 14.00
Wtorek 12.00-16.00
Piątek nieczynne


Finał Turnieju FIFA 2017

W dniu 16.06.2017 w auli szkoły został rozegrany Szkolny Turniej Wirtualnej Piłki Nożnej FIFA 2017. W turnieju wzięło udział 32 graczy z klas 1-3. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 11 i trwały do godziny 17.30. Rozegranych zostało 55 meczy!!! Zwycięzcą turnieju został Filip Prażuch, który w finale pokonał Szymona Jekela 2:1. Współorganizatorem oraz sponsorem nagród był sklep CEX (Łukasz Wiśniewski – dziękujemy J)

Organizatorzy: Joanna Grymuza, Łukasz Wiśniewski (CEX), Piotr Waliszewski


Wielki sukces naszego ucznia!!!

Mamy przyjemność poinformować, że zdjęcie naszego ucznia – Daniela Kulczyckiego (2bdm) – ukazało się w albumie o Bydgoszczy wydanym przez wydawnictwo Supress!!! Zdjęcie zostało wykonane na konkurs fotograficzny „Obiektyw(na) Bydgoszcz”, który odbył się w naszej szkole w grudniu, a umieszczenie go w albumie było jedną z nagród. Jest to ogromne wyróżnienie dla naszego zdolnego fotografa! Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Organizatorzy konkursu: Joanna Grymuza i Piotr Waliszewski


Nasi uczniowie na festynie

W czwartek (16.06.2017) odbył się festyn z okazji Dni Okola. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę: Kamil Sołtan, Arkadiusz Martenka, Paweł Jędryka i Michał Wantoch-Rekowski (klasa 3iam) wraz z profesorem Maniewskim zachęcali młodszych kolegów do zapisania się do naszej szkoły jeżdżąc na rikszach, natomiast Damian Manikowski (klasa 2em) wraz z koleżanką zaczarowali publiczność swoim śpiewem i graniem na gitarze. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.

Opiekunowie: Joanna Grymuza, Piotr Waliszewski i Czesław Maniewski


Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego 23 czerwca 2017 roku dla klas pierwszych i  klas: 2 ahm, 2 bdm i 2 cm o godz. 10.30

Pozostałe klasy: 2 em, 2 gm oraz 2 stm i wszystkie klasy trzecie maja zakończenie roku o godz. 11.30

Spotykamy się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1.

Giełda używanych podręczników
Zapraszamy wszystkich na giełdę używanych podręczników w środę 21.06.2017 r. w godzinach 9:35-12:25 do świetlicy szkolnej.

Zauważeni
http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/kim-sa-ten-chlopak-ta-dziewczyna,234509.html

Sukces naszych uczniów!!!

Mamy przyjemność poinformować, że Albert Krentz (2bdm) zajął I miejsce w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Świat z perspektywy zwierząt” organizowanym przez XV LO, Szkołę Podstawową nr 9 oraz Gimnazjum nr 2 w Bydgoszczy. Eryk Zbrojewski (1bim) i Daniel Kulczycki (2bdm) zdobyli wyróżnienie! Po uroczystej gali finałowejj uczniowie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez fotografa Michała Kwiatkowskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opiekunowie: Joanna Grymuza i Piotr Waliszewski


Sztuka wyboru

Trójka naszych uczniów: Gabriela Jaworska (1bim), Damian Grotomirski (2gm) i Adrian Gwizdała (3cm) w dniach 08–11.06.2017 uczestniczyła w warsztatach filmowych organizowanych  przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy w ramach projektu Sztuka Wyboru. Dzięki warsztatom uczestnicy mieli okazję poznać ludzi filmu i czerpać od nich wiedzę podczas zajęć z montażu, storyboardu czy  gramatyki filmu. Spotkali się również z aktorką Dominiką Ostałowską, która poprowadziła dla nich warsztat teatralny. Mamy nadzieję, że wiele się nauczyli i że ta wiedza pozwoli im na nakręcenie jak najlepszego filmu konkursowego.  Trzymamy kciuki!!! Poniżej fotorelacja z warsztatów.

Opiekunowie: Joanna Grymuza i Piotr Waliszewski


"AIR FAIR 2017"

W dniach 26-27.05.2017r Odbyła się impreza  "AIR FAIR 2017". Na targach tych mieliśmy swoje stoisko i nasze udziwnione rowery . Było nas 14 uczniów z kas 2ahm i 3aim oraz  4 opiekunów. Stoisko nasze odwiedził Wice Minister Obrony Narodowej P. Kownacki któremu wręczyliśmy książkę pięknie  ilustrowaną ze 105 lecia Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1. Stoisko odwiedziło setki absolwentów i rodziców z dziećmi którzy byli zainteresowani kierunkami - profilami w naszej szkole Oto kila migawek w rozwinięciu.

Czesław Maniewski


Strona 1 z 189 1 2 3 4 > >>

REKRUTACJA
2017

MATURA
harmonogramy

EGZAMINY ZAWODOWE
harmonogramy

Projekt
Akcja-kwalifikacja

KURSY
KWALIFIKACYJNE

166 Bydgoska Drużyna Harcerska Brda

EFS
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.