Strona główna   E-dziennik   ZASTĘPSTWA   Plan lekcji   Plan praktyk   Organizacja roku szkolnego 29/08/2015 [tydzień roku szkolnego: 0]
bullet Technikum Mechaniczne nr 1
bullet Rada Rodziców
bullet Dyrekcja szkoły
bullet Osiągnięcia uczniów w konkursach
bullet Historia szkoły
bullet Stowarzyszenie ZSM nr 1
bullet Kontakt ze szkołą
bullet Kontakt z pedagogiem
bullet Doradca zawodowy

bullet Dokumenty szkoły
bullet Dokumenty do pobrania
bullet Publikacje nauczycieli
bullet Ewaluacja zewnętrzna
bullet Projekty UE (EFS)
bullet Programy i projekty
bullet COMENIUS 2
bullet COMENIUS
bullet Oferty pracy dla absolwentów

bullet Egzamin maturalny
bullet Egzamin zawodowy
bullet Podręczniki szkolne
bullet Pracownie szkolne

bullet CAD/CAM
bullet Szkolny serwis komputerowy

bullet Konferencje szkolne
bullet Samorząd szkolny
bullet Koła zainteresowań
bullet Gazetka szkolna
bullet Zajęcia dodatkowe
bullet Galerie zdjęć
bullet Centrum e-szkoleń
bullet Biblioteka szkoły
bullet MECHANIK TRAVEL
bullet Kalendarz imprez
bullet Jubileusz 105-lecie ZSM nr 1

bullet Porozumienie Szkół Lotniczych
bullet Porozumienie z UTP

bullet Biuletyn Informacji Publicznej

bullet Film promocyjny o szkole
2008
2008
Bandoch Paweł
Belak Daria
Będzidka Krystian
Bieszke Jakub
Biriwsja Roksana
Boruch Anna
Bujewska Nina
Bukolt Piotr
Chęć Michał
Chojacka Kamila
Czerwińska Katarzyna
Dembek Iwona
Dobucki Adam
Domżała Jakub
Drożyńska Klaudia
Drzycimska Joanna
Gackowski Jacek
Gapiński Daniel
Giżycka Paulina
Glanc Patrycja
Gmerek Paulina
Gorączkowski Jan
Gorączkowski Jacek
Grabowski Patryk
Gramacki Jakub
Gronowska Natalia
Herder Magdalena
Hoffmann Katarzyna
Jankowska Małgorzata
Jaracz Aleksandra
Jasińska Aleksandra
Jeziorska Paulina
Jozajtis Dawid
Jurkiewcz Paweł
Kamrowska Marta
Karnowska Justyna
Karwasz Monika
Kasprzak Paulina
Kaufka Ewelina
Kawicki Michał
Kierońska Agnieszka
Klucz Maria
Kokorniak Natalia
Kopeć Kamila
Kosatka Katarzyna
Kosecka Natalia
Kowalski Marcin
Kozielec Małgorzata
Kozłoski Przemysław
Krzemińska Marta
Kubacka Izabela
Kujawski Paweł
Kurek Laura
Kurkierewicz Agata
Kurowska Aldona
Kwiatkowska Monika
Latos Joanna
Lelińska Katarzyna
Lewandowska Marta
Lewandowski Marcin
Luszczyk Wojciech
?angowska Beata
?ukaszewicz Monika
Maćkowiak Miłosz
Majchrzak Paulina
Majewska Joanna
Marut Magdalena
Melkowska Natalia
Michalska Kamila
Mikołajczyk Monika
Moczadło Kacper
Mrуz Judyta
Neumann Wojciech
Nowacka Emilia
Nowak Ewelina
Nowak Joanna
Nowak Tomasz
Olkuśnik Magdalena
Orechwo Dorota
Orłowska Katarzyna
Petrich Dawid
Pochylski Dominik
Poćwiadowski Marcin
Podsiadły Tomasz
Pokorniecka Katarzyna
Praska Patrycja
Przybylska Natalia
Rauhyt Mateusz
Robak Maciej
Rosek Agata
Ruczyńska Patrycja
Rybarczyk ?ukasz
Schuchmilski Kamil
Sęk Joanna
Sikora Marcin
Skoneczma Barbara
Suszek Maciej
Szpener Sebastian
Szwajkowska Paula
Szypelow Krzysztof
?liwińska Magdalena
Templin Sandra
Tomaszewska Justyna
Trojanowski Michał
Urtnowska Marta
Walkowiak Patryk
Wejma Agnieszka
Wełnińska Sylwia
Wesoła Patrycja
Wesołowska Roma
Wiatr Justyna
Wierzbicki Rafał
Wiśniewska Agata
Witkiewicz Magdalena
Włodarska Izabela
Wrуblewska Katarzyna
Wszołek Krzysztof
Zabulski Marcin
Zakurzewska Michalina
Zubrycka Agata

KURSY
KWALIFIKACYJNE

Szkoła objęta jest programami w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
EFS
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.