Godlo Polski
Strona główna   E-dziennik   Plan lekcji   ZASTĘPSTWA   Nabór 2016   Plan praktyk   Organizacja roku szkolnego 25/07/2016
Technikum Mechaniczne nr 1
Dyrekcja szkoły
Rada Rodziców
Osiągnięcia uczniów w konkursach
Historia szkoły
Stowarzyszenie ZSM nr 1
Kontakt z pedagogiem
Kontakt ze szkołą
Doradca zawodowy

Dokumenty szkoły
Publikacje nauczycieli
Dokumenty do pobrania
Ewaluacja zewnętrzna
COMENIUS 2
Projekty UE (EFS)
COMENIUS
Oferty pracy dla absolwentów
Godzina dla ucznia

Egzamin maturalny
Egzamin zawodowy
Podręczniki szkolne

Pracownie szkolne
Konferencje szkolne
CAD/CAM
Samorząd szkolny
Koła zainteresowań
Gazetka szkolna
Zajęcia dodatkowe
Galerie zdjęć
Centrum e-szkoleń
Biblioteka szkoły
Kalendarz imprez
Jubileusz 105-lecie ZSM nr 1
Orkiestra szkolna

Porozumienie Szkół Lotniczych
Porozumienie z UTP

Biuletyn Informacji Publicznej

2008
2008
Bandoch Paweł
Belak Daria
Będzidka Krystian
Bieszke Jakub
Biriwsja Roksana
Boruch Anna
Bujewska Nina
Bukolt Piotr
Chęć Michał
Chojacka Kamila
Czerwińska Katarzyna
Dembek Iwona
Dobucki Adam
Domżała Jakub
Drożyńska Klaudia
Drzycimska Joanna
Gackowski Jacek
Gapiński Daniel
Giżycka Paulina
Glanc Patrycja
Gmerek Paulina
Gorączkowski Jan
Gorączkowski Jacek
Grabowski Patryk
Gramacki Jakub
Gronowska Natalia
Herder Magdalena
Hoffmann Katarzyna
Jankowska Małgorzata
Jaracz Aleksandra
Jasińska Aleksandra
Jeziorska Paulina
Jozajtis Dawid
Jurkiewcz Paweł
Kamrowska Marta
Karnowska Justyna
Karwasz Monika
Kasprzak Paulina
Kaufka Ewelina
Kawicki Michał
Kierońska Agnieszka
Klucz Maria
Kokorniak Natalia
Kopeć Kamila
Kosatka Katarzyna
Kosecka Natalia
Kowalski Marcin
Kozielec Małgorzata
Kozłoski Przemysław
Krzemińska Marta
Kubacka Izabela
Kujawski Paweł
Kurek Laura
Kurkierewicz Agata
Kurowska Aldona
Kwiatkowska Monika
Latos Joanna
Lelińska Katarzyna
Lewandowska Marta
Lewandowski Marcin
Luszczyk Wojciech
?angowska Beata
?ukaszewicz Monika
Maćkowiak Miłosz
Majchrzak Paulina
Majewska Joanna
Marut Magdalena
Melkowska Natalia
Michalska Kamila
Mikołajczyk Monika
Moczadło Kacper
Mrуz Judyta
Neumann Wojciech
Nowacka Emilia
Nowak Ewelina
Nowak Joanna
Nowak Tomasz
Olkuśnik Magdalena
Orechwo Dorota
Orłowska Katarzyna
Petrich Dawid
Pochylski Dominik
Poćwiadowski Marcin
Podsiadły Tomasz
Pokorniecka Katarzyna
Praska Patrycja
Przybylska Natalia
Rauhyt Mateusz
Robak Maciej
Rosek Agata
Ruczyńska Patrycja
Rybarczyk ?ukasz
Schuchmilski Kamil
Sęk Joanna
Sikora Marcin
Skoneczma Barbara
Suszek Maciej
Szpener Sebastian
Szwajkowska Paula
Szypelow Krzysztof
?liwińska Magdalena
Templin Sandra
Tomaszewska Justyna
Trojanowski Michał
Urtnowska Marta
Walkowiak Patryk
Wejma Agnieszka
Wełnińska Sylwia
Wesoła Patrycja
Wesołowska Roma
Wiatr Justyna
Wierzbicki Rafał
Wiśniewska Agata
Witkiewicz Magdalena
Włodarska Izabela
Wrуblewska Katarzyna
Wszołek Krzysztof
Zabulski Marcin
Zakurzewska Michalina
Zubrycka Agata

REKRUTACJA
2016

KURSY
KWALIFIKACYJNE

Drzwi
otwarte
22.04.2016r.

EFS
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.